Pracownik utrzymania budynków i czystości terenu
  • Gruszczyce
łódzkie, Gruszczyce, łódzkie, Polska
Plukon Sieradz Sp. z o.o.
18. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac porządkowych na terenie zakładu,
  • załadunek/rozładunek aut, dostaw,
  • obsługa wózka widłowego.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • bardzo dobra organizacja swojego czasu pracy,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i sumienność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do rodzaju wykonywanej pracy i zakresu obowiązków,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników (m.in. wczasy pod gruszą, program prywatnej opieki medycznej, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach),
  • pracę pełną wyzwań i realny wpływ na wdrażane rozwiązania,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacje (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku APLIKUJ lub złożyć w siedzibie firmy : Gruszczyce 97A, 98-235 Błaszki.

W temacie e-maila prosimy umieścić stanowisko pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699