Pracownik techniczny - Świdnica, Houghton Polska Sp. z o.o.
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Houghton Polska Sp. z o. o.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Czyszczenia techniczne maszyn, sprawdzanie i uzupełnianie stanu olejów hydraulicznych, maszynowych i emulsji;

  • Kontrola stanów magazynowych, obsługa wózka widłowego, transport wewnętrzny produktów;

  • Wymiany: wkładów filtracyjnych, cieczy myjących, emulsji i olejów obróbczych, polimerów hartowniczych, itd.;

  • Ewidencja zużycia produktów oraz raportowanie wykonywania prac;

  • Gospodarowanie odpadami, transport, załadunek.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe techniczne;

  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcyjnym;

  • Uprawnienia na wózki widłowe;

  • Samodzielność;

  • Elastyczność.

OFERUJEMY:
  • Pracę dla rzetelnego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę;

  • Regulaminową premię kwartalną;

  • Kartę lunchową – dofinansowanie do posiłków;

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie;

  • Szeroki wybór świadczeń z ZFŚS;

  • Kontakt z najwyższymi standardami BHP;

  • Urozmaicony zakres codziennych zadań;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Praca Świdnica
  • Pracownik fizyczny Świdnik
  • Pracownik fizyczny Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnik
  • Pracownik biurowy Świdnik
  • Pracownik biurowy Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346