Pracownik Techniczny
  • Gniezno, Kórnik, Poznań, Śrem, Robakowo
wielkopolskie, Gniezno, Kórnik, Poznań, Śrem, Robakowo, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Uprawnienie elektryczne do 1kV
  • Doświadczenie w pracach elektrycznych - instalacje słabo i nisko prądowe
  • Czytanie ze zrozumieniem schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • Doświadczenie w naprawie pojazdów mechanicznych i lub urządzeń transportu wewnętrznego
  • Znajomość automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uprawnień i kwalifikacji
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • Możliwość korzystania z transportu pracowniczego

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836