Sprzątanie, wydawanie posiłków - Biskupiec
  • Biskupiec
Biskupiec, Biskupiec, Warmińsko-mazurskie, Polska
Clar System
23. 2. 2024

Ogólnopolska firma świadcząca usługi czystościowe poszukuje pani do pracy w ramach zastępstwa (cały marzec).
Obowiązki:
- sprzątanie biur, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych
- wydawanie posiłków
- drobne naprawy odzieży
Praca 2x dziennie w godzinach 7:00-10:00 i 15:00-18:00
Miejsce pracy: Biskupiec, ul. Przemysłowa
Oferujemy:
- pracę przez cały marzec
- przeszkolenie
- wolne weekendy
Oczekujemy:
- sumienności w wykonywanych obowiązkach,
- chęci do pracy.
Kontakt: 785 856 041 lub 660 567 159
Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:
Clar System S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-542), ul. Janickiego 20 b, tel. +48 61 660 11 00, e-mail: @ Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.clarsystem.pl.
Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się pod adresem @
Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.
Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

  • Praca Biskupiec
  • Biskupiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 479
    19 182