Pracownik Sortowni Paczek
  • Ostrołęka, mazowieckie
Ostrołęka
InWork sp. z o.o.
5. 4. 2023
4900

Chcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego ? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie !

Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek

Miejsce pracy: Ostrołęka, Rzekuń ul. Kolonia 4a

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !

Gwarantujemy:

  • Stawkę w wysokości 29 zł brutto/godzina (28 zł + 1 zł dodatku jakościowego za zmianę nocną lub 28 zł brutto/godzina za zmianę dzienną) 4900 zł brutto msc.
  • Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu;

  • BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII !

  • dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi;

  • pewną pracę w pełnym wymiarze czasu;

  • na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ;

  • godziny pracy: od 03:00-10:00 (wtorek - sobota); lub 15:00 - 21:00 pon-pt

Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie !

Twój zakres obowiązków:

  • Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki.

  • Przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata.

  • Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!

  • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

  • Drobne czynności porządkowe

Brzmi łatwo? Bo tak jest! Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!

Wymagania pracodawcy:

  • Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować).

  • Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym).

  • Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna.

  • Ukończone 18 lat

Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych !

Nasz system polecania do tej pory wypłacił już ponad 125 000 zł! polecaj pracowników, i zarabiaj więcej!

Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych.

ZADZWOŃ 32... 307... 93… 00 Infolinia dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie!

  • Praca Ostrołęka
  • Pracownik produkcji Ostrołęka
  • Pracownik biurowy Ostrołęka
  • Pracownik fizyczny Ostrołęka
  • Ostrołęka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 503
    19 871