Pracownik sklepu / Sprzedawca
  • Warszawa, ul. Łojewska 3
mazowieckie, Warszawa, ul. Łojewska 3 , mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
3. 10. 2024

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 30 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto trzydzieści placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski.

Twoje główne zadania:

  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów
  • monitorowanie terminów przydatności do spożycia
  • profesjonalna obsługa klientów

Oczekujemy od Ciebie:

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich uzupełnienia)

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w sklepie

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę
  • premie świąteczne
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Praca mazowieckie
  • Sprzedawca mazowieckie
  • Sprzedawca Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521