Pracownik sklepowy
  • Grójec, ul. Piłsudskiego 89A
mazowieckie, Grójec, ul. Piłsudskiego 89A, mazowieckie, Polska
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TOPAZ
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twoje główne zadania:

  • Wykładanie towaru, pomoc w magazynie i dbanie o prezentację produktów.
  • Kontrolowanie terminów ważności.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Sprawność fizyczna do pracy z cięższymi towarami.
  • Rzetelność oraz ważne badania sanitarne.

Oferujemy Ci:

  • Elastyczne formy zatrudnienia.
  • Dodatki świąteczne, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.
  • Możliwości rozwoju i awansu w stabilnej firmie.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210