Pracownik Serwisu Sprzątającego - serwis dzienny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
6. 9. 2024

Wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia.

Praca w godzinach 8-11

Miejsce pracy: Warszawa ul. Wolska

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • gotowość pracy w systemie dziennym
  • sumienność
  • dokładność

Obowiązki:

  • dbanie o czystość

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stawka 29 zł brutto/h
  • darmową opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach
  • dostęp do bezpłatnych kursów i szkoleń dostępnych na firmowej platformie pracowniczej na EduSeris
  • indywidualne konto pracownika na platformie Nais, gdzie można pobierać informacje o odprowadzonych składkach i podatkach (tzw paski), składać wnioski online, oraz pobierać zeznanie roczne pit-11

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal bądź kontaktu telefoniczny: 7.8.5.8.9.7.3.3.6.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik biurowy Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik administracyjno - biurowy Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584