PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Włochowska 25, 02-336 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Awima Sp Jawna B. Wiśniewski
5. 5. 2023
od 3 490 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- praca na terenie wewnętrznym-sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, toalet, ciągów komunikacyjnych oraz na terenie zewnętrznym-sprzątanie terenu zielonego, koszenie, grabienie

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie podstawowe, niekaralność
Obowiązki:
- praca na terenie wewnętrznym-sprzątanie pomieszczeń biurowych, socjalnych, toalet, ciągów komunikacyjnych oraz na terenie zewnętrznym-sprzątanie terenu zielonego, koszenie, grabienie.
[Zgłoszenia: 501 749 583

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
podstawowe