Pracownik Serwisu Narzędziowego/Ślusarz
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
POLMOTORS
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Regeneracja oraz przeglądy tłoczników postępowych i pojedynczych,
  • Utrzymywanie w należytym stanie powierzonych narzędzi.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zawodowe, niekoniecznie kierunkowe
  • Umiejętność obsługi przyrządów kontrolno-pomiarowych tj. suwmiarka, głębokościomierz, wysokościomierz,
  • Obsługa elektronarzędzi, szlifierki kątowej, wiertarki

Mile widziane:

  • Doświadczenie na stanowisku ślusarza,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Uprawnienia na obsługę suwnic, spawalnicze

Dołącz do naszego zespołu APLIKUJ !

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + Premie uznaniowe + Premie wydajnościowe.Zależy nam na twojej satysfakcji z pracy, również w zakresie finansowym !
  • Pakiety sportowe w myśl powiedzenia - ruch to zdrowie oczywiście dla chętnych
  • Pakiety Medyczne, które do określonego poziomu opłacane są w 100 % przez firmę, ponieważ zdrowie naszych pracowników jest najważniejsze.
  • Pozytywną atmosferę pracy. Ponad 90% pracowników chętnie poleca naszą firmę swojej rodzinie i znajomym
  • Możliwość samorozwoju. Organizowane są szkolenia podczas których, pracownicy poszerzają swoje własne kompetencje. Mogą oni z nich korzystać podczas całej swojej drogi zawodowej – nie tylko w naszym przedsiębiorstwie.