Pracownik Serwisu i Usług
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
CT-CARD SP. Z O.O.
17. 8. 2024

Dołącz do naszego zespołu jako pracownik działu usług tj. czyszczenie urządzeń elektrycznych, linii produkcyjnych i hal po pożarze w zakładach przemysłowych. Szukasz dynamicznej i rozwojowej pracy w renomowanej firmie ukierunkowanej na przemysł? CT-CARD Sp. z o.o., lider w dostarczaniu wyspecjalizowanych rozwiązań chemii technicznej, zaprasza do współpracy. Od 30 lat budujemy silną pozycję na rynku dzięki doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników.Jeśli jesteś osobą ambitną, gotową na wyzwania i chcesz rozwijać się w zgranym zespole, to oferta pracy jest dla Ciebie!Poszukujemy pracownika mieszkającego w Warszawie i okolicach.

Obowiązki

  • Realizacja usług czyszczenia urządzeń elektrycznych, linii produkcyjnych i hal po pożarze w zakładach przemysłowych na terenie całej Polski
  • Obsługa i serwisowanie urządzeń hybrydowej technologii ICECARD
  • Wykonywanie prac czyszczących w różnych lokalizacjach, w tym na delikatnych maszynach i dużych powierzchniach
  • Realizacja usług czyszczenia szaf elektrycznych, rozdzielni, transformatorów
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług zgodnie ze standardami firmy
  • Współpraca z zespołem technicznym oraz klientami w celu realizacji zleceń
  • Utrzymanie i konserwacja sprzętu serwisowego

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Punktualność i dobra organizacja pracy
  • Dbałość o jakość pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Mile widziane: znajomość technologii czyszczenia oraz chemii technicznej; uprawnienia SEP oraz na podesty ruchome (zwyżki); prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Współpracę na Umowie Zlecenie lub Umowie B2B
  • Stabilną pracę w firmie z 30-letnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach
  • Pracę z innowacyjną technologią w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wsparcie wysoko wykwalifikowanego zespołu serwisowego
  • Nowoczesne środowisko pracy z własnym sprzętem i autorskimi preparatami

  • Praca Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536