Pracownik recepcji Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Centrum Terapii Promitis
16. 11. 2022

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osoby na zastępstwo do pracy w recepcji do Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Centrum Terapii Promitis w Krakowie

Obowiązki

W naszej poradni najważniejszy jest człowiek, więc decydując się na pracę u nas głównymi zadaniami będzie:
- umawianie małych i dużych pacjentów na zajęcia terapeutyczne z naszymi specjalistami
- przekazywanie informacji na temat prowadzonych przez nas zajęć
- przyjmowanie wniosków, podań, próśb
- rozmowy telefoniczne z tymi, którzy nie zdecydowali się przyjść osobiście

Oprócz zadań z pacjentami do Twoich obowiązków należeć też będzie to co dotyczy pracy biurowej czyli:
- codzienne raportowanie wizyt odbytych i odwołanych
- wystawianie faktur
- współpraca z zespołem terapeutów oraz rodzicami w zakresie grafiku zajęć
oraz sprawy administracyjno - biurowe z którymi spotykamy się codziennie.

Wymagania

Stawiamy na osoby samodzielne i energiczne, chcące się uczyć i przekazywać zdobytą wiedzę dalej. Kontakt z innymi to podstawowe zajęcie w naszej poradni dlatego jeśli uważasz, że masz w sobie dużą dozę empatii i chęć pomocy to stanowisko jest dla Ciebie!

Oferujemy

Decydując się na pracę z nami damy Ci jasny system wynagrodzeń a także:
- pracę od poniedziałku do piątku więc weekendy zawsze wolne - długie weekendy też :)
- elastyczny grafik, który ułożysz pod swoje studia lub swoją pasję
- umowę zlecenie ze stawką godzinową - sam zdecydujesz ile zarobisz

Prosimy o składnie CV poprzez formularz kontaktowy lub wysyłając na adres mailowy   - w temacie wpisując Recepcja Kraków.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj