Pracownik recepcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Dla naszego klienta – Centrum Usług Wspólnych z branży farmaceutycznej – poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonisty/recepcjonistki z dobrą znajomością języka angielskiego. Jeśli jesteś osobą energiczną, komunikatywną oraz doskonale zorganizowaną, to ta oferta pracy jest idealna dla Ciebie!

Oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywność, uprzejmość oraz zdolności interpersonalne
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • hybrydowy model pracy
  • umowa o pracę tymczasową za pośrednictwem Randstad (na okres 12-18 miesięcy)
  • abonament medyczny - pakiety indywidualne i rodzinne
  • abonament sportowy
  • ubezpieczenie grupowe - w PZU
  • kafeteria online – platforma benefitowa
  • możliwości rozwoju w doświadczonym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania

  • obsługa korespondencji, poczty i telefonu
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • organizacja przestrzeni recepcji i biura
  • współpraca z zespołem administracyjnym w obszarze usług wspólnych
  • organizacja wydarzeń i spotkań
  • koordynacja zamówień na potrzeby biura

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291