Pracownik recepcji
  • Wrocław
pracownik recepcji
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

W pracy z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie?

Łatwo nawiązujesz kontakty a komunikatywność to Twoja supermoc?

Chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w branży HR?

Nasz zespół Randstad czeka na Ciebie!

Poszukujemy osoby, która będzie wspierała nas w obsłudze Klientów odwiedzających naszą recepcję.

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Komandorska

Oczekujemy

  • motywacji do zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • sumienności i nastawienia na rzetelne i skrupulatne wykonywanie zadań,

  • dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych,

  • podstawowej znajomości pakietu MS Office,

  • mile widziana znajomość języków obcych: angielskiego i/lub ukraińskiego/rosyjskiego w stopniu komunikatywnym.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praktyczne doświadczenie i wsparcie ekspertów w obszarze HR– pracując z nami, zdobędziesz umiejętność realizowania projektów rekrutacyjnych. Będziesz wspierać nas w procesach rekrutacyjnych, które mają na celu zatrudnianie pracowników tymczasowych na różnych stanowiskach u naszych Klientów. To doskonała okazja, by poznać specyfikę rynku pracy oraz zdobyć unikalne umiejętności rekrutacyjne.

  • pracę w zgranym zespole - możesz liczyć na nas na każdym etapie współpracy.

Zadania

  • wsparcie obsługi Klientów recepcji,

  • wsparcie obsługi wewnętrznych systemów rekrutacyjnych,

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,

  • wsparcie w kontakcie z dostawcami artykułów biurowych i usług kurierskich,

  • dbanie o wizerunek biura.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Pracownik utrzymania ruchu Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291