Pracownik przygotowania produkcji
  • Ostrowiec Świętokrzyski
Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
21. 8. 2024

CLIMATIC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAClimatic – projektujemy i budujemy modułowo – solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.Climatic, z centralą w Regułach pod Warszawą, to Polska firma działająca zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia oraz własny duży zakład produkcyjny.Inwestycje realizujemy w systemie zaprojektuj-wybuduj, wspierany przez nasz nowoczesny i rozbudowany dział projektowy.Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl

OST

Obowiązki

  • obsługa wózka widłowego,
  • kompletacja i logistyka zamówień wewnętrznych,
  • prefabrykacja elementów budowlanych,
  • obsługa elektronarzędzi.

Wymagania

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • znajomość obsługi komputera,
  • samodzielność i dokładność w działaniu,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność i dokładność w działaniu, systematyczność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku przyczynia się do obsługi produkcji w zakresie przygotowywania materiałów prefabrykowanych.
  • Praca w nowo utworzonym dziale z możliwością realizacji swoich pomysłów.

  • Praca Ostrowiec Świętokrzyski
  • Pracownik produkcji Ostrowiec Świętokrzyski
  • Pracownik biurowy Ostrowiec Świętokrzyski
  • Pracownik fizyczny Ostrowiec Świętokrzyski
  • Ostrowiec Świętokrzyski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544