Pracownik Produkcyjny - Pracownik Produkcji Farb
  • Chorula
, Chorula, opolskie, Polska
Chespa Group Sp. z o.o.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Mieszanie składników i pigmentów zgodnie z recepturą
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Pakowanie i etykietowanie gotowych produktów
  • Przestrzeganie zasad BHP i norm produkcyjnych
  • Współpraca z innymi pracownikami na linii produkcyjnej
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Nasze wymagania

  • Wykonywanie zadań związanych z produkcją farb i lakierów
  • Przygotowywanie mieszanek i składników w zgodzie z recepturami
  • Przestrzeganie wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Kontrola jakości wyprodukowanych farb
  • Utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Frekwencja i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Doświadczenie w pracach z maszynami

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Pakiet socjalny, pakiet medyczny
  • Stołówka zakładowa z częściowym dofinansowaniem pracodawcy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

107 326
19 941