Pracownik produkcji Robakowo
  • Swarzędz
Swarzędz, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Hilding Anders Polska
27. 8. 2024

Grupa Hilding Anders zapewnia ludziom dobry sen od 1939 roku.
Jesteśmy wiodącym dostawcą materaców i łóżek w całej Europie i Azji, z główną siedzibą w Malmö w Szwecji
Obecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko PRACOWNIKA PRODUKCJI – OPERATORA MASZYN do fabryki w ROBAKOWIE.
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- prace manualne, np. przycinanie elementów na wymiar,
- prace związane z montażem materacy,
- obsługa maszyn produkcyjnych, w tym maszyn do szycia.
CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
- sumienność i dokładność,
- umiejętność pracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
OFERUJEMY:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- 3 zmiany od poniedziałku do piątku – weekendy masz wolne, a jeśli pojawią się nadgodziny, to są 100% płatne
- dofinansowanie do dojazdów do pracy,
- dodatkową premię za obecność w pracy,
- dofinansowanie do wakacji,
- atrakcyjne zniżki na nasze materace,
- 25 minut przerwy wliczonej do czasu pracy,
- program poleceń pracowniczych,
- dostęp do platformy językowej,
- możliwość ubezpieczenia siebie i rodziny na preferencyjnych warunkach, możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
- pracę w miejscu o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości.
*Miejsce pracy: Robakowo, ul. Zbożowa 3

  • Praca Swarzędz
  • Pracownik produkcji Swarzędz
  • Pracownik biurowy Swarzędz
  • Pracownik fizyczny Swarzędz
  • Swarzędz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544