Pracownik produkcji/ pakowacz
  • Starachowice
pracownik produkcji/ pakowacz
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Jesteś osobą dyspozycyjną do pracy w systemie 2 zmianowym? Masz możliwość dojazdu do pracy 12km od Starachowic?

Ta oferta jest idealna dla Ciebie, aplikuj już dziś.

Oczekujemy

  • sprawności fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasowąna pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • wynagrodzenie 4500-5000 zł brutto
  • praca 5 dni w tygodniu
  • praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 06:00-14:00; 14:00-22:00
  • dodatkowe benefity min. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe itp.

Zadania

  • sortowanie i pakowanie produktu
  • drobne prace magazynowe
  • dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

  • Praca Starachowice
  • Pracownik produkcji Starachowice
  • Pakowacz Starachowice
  • Pracownik fizyczny Starachowice
  • Pracownik biurowy Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836