Pracownik Produkcji (Pakowacz)
  • Kąty Wrocławskie
Kąty Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Województwo dolnośląskie, Polska
ADPRO WORK SP. Z O.O. SP. K.
20. 7. 2024
4 513,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Poszukujemy Pracownika Produkcji (Pakowacza).
Firma specjalizuje się w produkcji artykułów gospodarstwa domowego, takich jak worki na śmieci, folia spożywcza, folia aluminiowa, worki do lodu, papier do pieczenia, gąbki i inne produkty używane w codziennym życiu.Twoje zadania będą obejmować pakowanie produktów, kontrolę jakości oraz obsługę maszyn pakujących.
Obowiązki: - Przestrzeganie przepisów BHP i norm wewnętrznych. - Pakowanie produktów i kontrola opakowań. - Wypełnianie raportów produkcyjnych. - Ocena jakości produktów przed zapakowaniem. - Obsługa i konserwacja maszyn pakujących. - Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
Wymagania stanowiska
- Podstawowa znajomość dokumentacji procesowej. - Gotowość do pracy zmianowej (system czterobrygadowy). - Zdolności manualne, szybkość i dokładność.
Oferujemy
- Umowę o pracę tymczasową. - Atrakcyjne wynagrodzenie i premie. - Możliwość rozwoju zawodowego.
Skontaktuj się z nami:
+48 536 590 376  -  Ludmiła
+48 574 939 087  -  Wiktoria
+48 733 770 442  -  Wiktoria
ADPRO WORK Sp. z o.o. Sp.k.
58-100 Świdnica,
ul. Trybunalska 11-13
NIP: 884 279 22 99  ; Regon 380674959
Certyfikat KRAZ: 30254

  • Praca Kąty Wrocławskie
  • Pracownik produkcji Kąty Wrocławskie
  • Pakowacz Kąty Wrocławskie
  • Pracownik fizyczny Kąty Wrocławskie
  • Pracownik biurowy Kąty Wrocławskie
  • Kąty Wrocławskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648