Pracownik produkcji - operator maszyn
  • Wilamowice
Wilamowice, Wilamowice, Silesian Voivodeship, Polska
ZAKŁAD BUDOWY MASZYN I SYSTEMÓW STEROWANIA MGR INŻ. MARIUSZ KUCZMIERCZYK
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Uzbrojenie maszyny do produkcji,
  • Kontrola i dbanie o wysoką jakość produktów,
  • Dbanie o porządek i utrzymanie czystości na stanowisku pracy,
  • Pakowanie i naklejanie etykiet,
  • Obsługa młynów do cięcia profili

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane uprawnienie do obsługi wózków widłowych.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w systemie trzyzmianowym, w dynamicznym i wspierającym zespole,
  • Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Jeśli jesteś osobą, która spełnia powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Wilamowice
  • Operator maszyn Wilamowice
  • Pracownik produkcji Wilamowice
  • Operator Wilamowice
  • Pracownik biurowy Wilamowice
  • Pracownik fizyczny Wilamowice
  • Wilamowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045