Pracownik Produkcji - magazynier
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Muller Die Lila Logistik Polska Sp z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Podmontaż powierzonych części zgodnie z instrukcjami pracy,
  • Kontrola jakości montowanych części,
  • Kontrola jakości sekwencjonowanych części,
  • Dbałość o powierzony materiał.

WYMAGANIA:
  • Zdolności manualne,
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • Staranność i dokładność w wykonywaniu prac,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Gotowość do pracy na trzy zmiany.

OFERUJEMY:
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowej firmie,
  • Umowa o pracę, wynagrodzenie stałe, premie oraz nagrody,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Świadczenia świąteczne,
  • Dofinansowanie do wypoczynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego.