Pracownik produkcji (m/k) / Работник продукции (м/ж)
  • Krzywiń
Krzywiń, Krzywiń, Wielkopolskie, Polska
Trenkwalder
15. 5. 2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Место работы: завод в г. Кшивинь (в 60-ти км от Познани)

Обязанности:

  • обслуживание машин,
  • использование производственного оборудования,
  • малярные работы, столярные, металлообработка,
  • шлифовка, упаковка,
  • соблюдение порядка на рабочем месте.

Miejsce pracy: Krzywiń (60 km od Poznania)

Obowiązki:

  • serwis maszyn,
  • korzystanie z urządzeń produkcyjnych,
  • prace malarskie, stolarskie, blacharskie,
  • szlifowanie, pakowanie,
  • przestrzeganie porządku w miejscu pracy.

Требования к кандидату на должность:

  • готовность к работе по 10 часов, пон.–пят.: 6-16, суббота: 6-12, в течение недели примерно 16 сверхурочных часов,
  • желателен опыт работы на производстве,
  • умение пользоваться несложными инструментами: дрель, молоток, отвертка, болгарка,
  • желательно (необязательно) знание польского языка на достаточном для понимания уровне.

Wymagania wobec kandydata na stanowisko:

  • gotowość do pracy po 10 godzin, poniedziałek – piątek: 6-16, sobota: 6-12, w tygodniu około 16 godzin nadliczbowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,
  • umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami: wiertłem, młotkiem, wkrętakiem, szlifierką,
  • pożądana (opcjonalnie) znajomość języka polskiego na poziomie wystarczającym do porozumienia.

Предлагаем:

  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству (umowa o pracę tymczasową),
  • медицинское страхование,
  • ставка 3137 зл брутто,
  • средняя заработная плата ≈ 3200-4000 зл нетто,
  • после 3-х отработанных месяцев премия 150 злотых,
  • гарантию выплаты заработной платы 10 числа следующего месяца,
  • помощь в оформлении воевудских приглашений,
  • бесплатное проживание: Интернет, микроволновка, чайник и т. д.,
  • бесплатный транспорт на/с работы (завод в 7 километрах от квартиры);
  • постоянную поддержку координатора.

Oferujemy:

  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę tymczasową),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • stawkę 3137 zł brutto,
  • przeciętne wynagrodzenie ≈ 3200-4000 zł netto,
  • po 3 przepracowanych miesiącach premia 150 zł,
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia 10. dnia następnego miesiąca,
  • pomoc w załatwieniu zaproszeń wojewódzkich,
  • bezpłatne zakwaterowanie: Internet, mikrofalówka, czajnik itp.,
  • bezpłatny transport do / z pracy (zakład 7 km od mieszkania),
  • stałe wsparcie koordynatora.