Pracownik produkcji - kontrola wymiarów detali
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
"DAGAT-ECO" sp. z o.o.
16. 11. 2022

Jesteśmy polską firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem produkcyjnym, wytwarzającą oporęczowanie ze stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z klientami z branży automotive, ale także z wieloma innymi.
Miejsce pracy: Poznań, os. Warszawskie, ul. Wrzesińska 20 (około 500 m od stacji Poznań - Wschód).

Obowiązki

-         sprawdzenie wymiarów pospawanych poręczy (za pomocą miary taśmowej, suwmiarki, kątomierza) z dokumentacją techniczną,
-         korekta tych wymiarów poprzez dogięcie/odgięcie poręczy.

Wymagania

-         umiejętności czytania rysunku technicznego,
-         posiadania wyobraźni przestrzennej,
-         gotowości do pracy w systemie zmianowym
-         dokładności w pracy,
-         odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy

-         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-         wdrożenie do pracy na stanowisku,
-         przewidywalny grafik pracy,
-         ubezpieczenie na życie,
-         prywatną opiekę medyczną dla Ciebie oraz Twoich bliskich
-         dodatkowe benefity dla pracowników (premie świąteczne, dofinansowanie do wakacji, system poleceń pracowniczych).

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."