Pracownik produkcji komponentów lotniczych
  • Łódź, Widzew
łódzkie, Łódź, Widzew, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
22. 9. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi, gdzie produkowane są elementy uszczelniające dla przemysłu lotniczego poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Produkcja uszczelnień zgodnie ze standardami
  • Kontrolowanie jakości produktów
  • Wykonywanie zadań ręcznych, doświadczenie mile widziane
  • Dzienna dokumentacja przebiegu pracy
  • Wspieranie inicjatyw optymalizacyjnych
  • Utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Co oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w firmie Hutchinson
  • Bonus za wyniki produkcyjne
  • Bonus 1000 zł za rekomendację nowego pracownika
  • Wsparcie finansowe na karty sportowe i opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwości awansu

  • Praca łódzkie
  • Pracownik produkcji łódzkie
  • Pracownik fizyczny łódzkie
  • Pracownik biurowy łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210