Pracownik produkcji_ galwanizer
  • Bydgoszcz
pracownik produkcji_ galwanizer
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Stabilna, praca od poniedziałku do piątku w ścisłym centrum Bydgoszczy.

Gwarantujemy antrakcyjny system benefitów, możliwość rozwoju, dobrą atmosferę i wsparcie współpracowników.

Dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (odprowadzamy wszystkie składki, płatne L4 I URLOPY)
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • komfortowe wdrożenie, pakiet szkoleń, wsparcie współpracowników
  • atrakcyjny pakiet benefitów (obiady za 4 zł, darmowy parking, premie świąteczne).
  • stabilne wynagrodzenie składające się z podstawy+ premii
  • bardzo dobrą lokalizację- ścisłe centrum Bydgoszczy, okolice dworca PKP
  • obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • optyczna kontrola jakości detali
  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • doświadczenie w pracy na produkcji oraz znajomość rysunku technicznego będą dodatkowymi atutami

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47