Pracownik Produkcji
  • Korzenna
Korzenna, Korzenna, Małopolskie, Polska
Mo-BRUK S.A.
28. 9. 2024

Mo-BRUK S.A. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Nasze usługi oferujemy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Misją Mo-BRUK S.A. jest działalność proekologiczna oraz rozwój poprzez inwestycje w innowacyjne technologie przetwarzania odpadów. Dysponujemy 6 oddziałami, w tym dwoma instalacjami spalarni odpadów, dwoma zakładami produkcji paliw alternatywnych, dwoma zakładami przetwarzania odpadów nieorganicznych.
W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy: PRACOWNIKA PRODUKCJI w oddziale Mo-BRUK S.A. w miejscowości NIecew 68, 33-322 Korzenna.
Oferujemy: • stabilne warunki zatrudnienia, • umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu, • atrakcyjne wynagrodzenie (płaca zasadnicza + premia), • ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach, • pracę od poniedziałku do piątku, • możliwość zdobycia uprawnień,
Wymagania: • mile widziane doświadczenie w pracy, • chęć znalezienia długoterminowego zatrudnienia, • umiejętność pracy w zespole, wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę, • sumienność i zaangażowanie.
Twój zakres obowiązków: • utrzymanie czystości na placu rozładunku i załadunku, • współpraca z innymi pracownikami na placu, • realizacja zleceń zgodnie z harmonogramem, • realizacja procesów magazynowych.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: @ kontakt pod numerem telefonu 18 441 70 48, 691 112 486 - lub pozostawienie w siedzibie firmy, Niecew 68, 33-322 Korzenna.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Mo-BRUK S.A. z siedzibą w Niecwi 68,33-322 Korzenna danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

  • Praca Korzenna
  • Pracownik produkcji Korzenna
  • Pracownik fizyczny Korzenna
  • Pracownik biurowy Korzenna
  • Korzenna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291