Pracownik Produkcji (bezpłatny transport)
  • Dopiewo (gmina)
wielkopolskie, Dopiewo (gmina), wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, lidera na rynku produktów łazienkowych, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Pracownik produkcji.

Lokalizacja: Zakrzewo.

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Realizacja przydzielonych zadań (pakowanie, etykietowanie, czyszczenie, polerowanie etc);
  • Dbałość o jakość wytwarzanych produktów;
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • Zdolności manualne;
  • Mile widziane doświadczenie produkcyjne;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (pon-pt)
  • Motywaca do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem;
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy;
  • Bezpłatny transport pracowniczy na wyznaczonych trasach;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, kursy językowe, dofinansowanie do wakacji etc

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca wielkopolskie
  • Pracownik produkcji wielkopolskie
  • Pracownik biurowy wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690