Pracownik produkcji
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn używanych w procesie produkcyjnym,
  • czynności kontrolne na wyprodukowanych wyrobach,
  • montaż części na podstawie instrukcji,
  • pakowanie i etykietowanie wyrobu gotowego.

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej,
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • precyzja i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z silną pozycją na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład,
  • praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • premia za polecenie pracownika 400 zł,
  • opieka koordynatora.

  • Praca Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik na wysokościach Lublin
  • Pracownik instytucji kultury Lublin
  • Pracownik ds. administracji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544