Pracownik Produkcji
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Polska
During Polska S.A.
30. 5. 2024

  • During Polska Sp. z o.o. – firma świadcząca usługi HR, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357. Wchodzimy w skład holdingu During SpA Italia, w Polsce rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku i skutecznie dostarczamy usługi pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego na terenie całego kraju.

    Zakres obowiązków:

    • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych;
    • ręczne prace produkcyjne.

    Wymagania:

    • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;
    • gotowość do podjęcia długofalowej współpracy;
    • doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń – mile widziane;
    • znajomość rysunku technicznego – mile widziane;
    • umiejętność posługiwania się suwmiarką – mile widziane.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat;
    • wynagrodzenie podstawowe + liczne premie i dodatki;
    • dofinansowanie do posiłków;
    • premię frekwencyjną;
    • premię wydajnościową;
    • pakiet benefitów tj. wczasy pod gruszą, bony świąteczne;
    • system poleceń pracowniczych;
    • dostęp do karty multisport, prywatnej opieki i ubezpieczenia grupowego.
    • bezpłatne miejsca parkingowe lub łatwy dojazd komunikacją miejską – przystanek autobusowy pod samym zakładem (numery autobusów: 197, 692, 693, 699, 924)

    Prosimy o załączenie klauzuli:

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

    Informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
    3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
    4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
    5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  • Praca Gliwice
  • Pracownik produkcji Gliwice
  • Pracownik ochrony Gliwice
  • Pracownik socjalny Gliwice
  • Pracownik biurowy Gliwice
  • Pracownik kolei Gliwice
  • Pracownik umysłowy Gliwice
  • Pracownik fizyczny Gliwice
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gliwice
  • Pracownik utrzymania ruchu Gliwice
  • Pracownik ds. administracji Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696