Pracownik produkcji
  • Białe Błota
Białe Błota, Białe Błota, Kujawsko-pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 8. 2022

Nasz klient, jeden z największych i najbardziej doświadczonych producentów materiałów budowlanych w Polsce poszukuje pracowników!

Zależy ci na stabilnej, stałej pracy?

Szukasz możliwości rozwoju?

Chcesz pracować w miejscu gdzie pracownika stawia się na pierwszym miejscu?

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! APLIKUJ!

zadania

  • bieżąca obsługa maszyn
  • utrzymanie w ciągłości produkcji wyrobów
  • przygotowywanie wózków do załadunku

oczekujemy

  • sprawności fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 12- godzinnym (mniejsza ilość dni pracujących w miesiącu!)
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- docelowo na czas nieokreślony
  • realną możliwość awansu i rozwoju wewnątrz organizacji
  • atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (wczasy pod gruszą, paczki świąteczne itp.)
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (25,00-28,00 brutto/h)+ premia
  • lokalizacja (Trzciniec, Białe Błota)