Pracownik produkcji
  • Wrocław, Strzelin, Brzeg Dolny, Wołów, Środa śląska, Świdnica, S
pracownik produkcji
dolnośląskie, Wrocław, Strzelin, Brzeg Dolny, Wołów, Środa śląska, Świdnica, S, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2022
Informacje o stanowisku

Pracuj w super nowoczesnej firmie!

Możesz u nas liczyć na:

stabilne zatrudnienie, umowę o pracę, darmowy dojazd, dofinansowanie do posiłków i wiele innych benefitów!

Czekamy na Twoją aplikację -> rozpocznij pracę od zaraz i zarabiaj do 5000zł brutto!

Lokalizacja: Wrocław  (strefa)

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • raportowanie

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (4 dni pracy, 4 dni wolne)
  • znajomości obsługi komputera

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie 4200 zł brutto + premia do 600 zł brutto + dodatek do godzin nocnych
  • bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa)
  • bardzo tanie obiady
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • chill room
  • za polecenie każdego pracownika aż 3000 zł brutto!
  • jasna ścieżka kariery
  • darmowy transport pracowniczy z wielu lokalizacji m.in.: Wrocław, Wałbrzych , Świdnica,  Świebodzice,  Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Ziębice, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie