Pracownik produkcji
  • Olesnica
Oleśnica, Olesnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
HR WORK FORCE
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się Agencją na rynku pośrednictwa pracy.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku Pracownik Produkcji u jednego z naszych Klientów w Oleśnicy (ul. Krzywoustego).

Zadania na stanowisku:

- przygotowanie materiałów do obróbki z branży automotive

- sprawdzanie jakości gotowych produktów według procedury

- pakowanie gotowych wyrobów oraz przygotowanie ich do wysyłki

- obsługa elektronarzędzi

WYMAGANIA:

- gotowość do podjęcia pracy od 24.09

- zaangażowanie, solidność, sumienność

- dyspozycyjności do podjęcia zatrudnienia w systemie 3 zmianowym

- mile widziane doświadczenie produkcyjne

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod bezpośrednie struktury Klienta po okresie około 6 miesięcy

- wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto miesięcznie + system premiowy do 600 zł brutto + dodatek nocny (20%)

- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14/14-22/22-6)

- WOLNE WEEKENDY

- BEZPŁATNY PARKING dla osób zmotoryzowanych

- możliwość dojazdu autobusem miejskim pod sam zakład

- przyjazną atmosferę oraz opiekę Koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Praca Oleśnica
  • Pracownik produkcji Oleśnica
  • Pracownik fizyczny Oleśnica
  • Pracownik biurowy Oleśnica
  • Oleśnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836