Pracownik produkcji
  • Tychy
pracownik produkcji
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Szukasz pracy fizycznej w Tychach? Jesteś dyspozycyjny i cenisz sobie elastyczny czas pracy?
Ta oferta przeznaczona jest dla osób z doświadczeniem jak i poszukujących pierwszej pracy. Wynagrodzenie 5036 zł brutto na start oraz podwyżka już po pierwszym miesiącu. Aplikuj już dziś, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w ciągu dwóch dni roboczych.

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w każdym systemie zmianowym
  • nie oczekujemy doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

#TalentCenter

Oferujemy

  • wynagrodzenie 5036 zł brutto m/c na start
  • wzrost wynagrodzenia do kwoty 5204 zł brutto po przepracowaniu 1 pełnego miesiąca
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, chorobowe)
  • dodatek 300 zł brutto za pracę w systemie zmianowym
  • dofinansowanie do posiłków 300 zł
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy – obok przystanku Tychy, Towarowa, dobry dojazd komunikacją miejską
  • stołówkę na miejscu
  • darmowy parking dla pracowników
  • benefity Randstad (karta sportowa i prywatna opieka medyczna w atrakcyjnej cenie oraz zniżki na zakupy online)
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury Klienta
  • pracę w różnych systemach zmianowych - 3 zmiany, wg. indywidualnego grafiku - w zależności od potrzeb lub 4 bryg

Zadania

  • proste prace manualne
  • wizualna kontrola jakości
  • obsługa maszyn

  • Praca Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik ds. administracji Tychy
  • Pracownik na wysokościach Tychy
  • Pracownik instytucji kultury Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291