Pracownik produkcji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 8. 2022

Zapraszamy do współpracy osoby lubiące pracę na produkcji, ale i ceniące sobie spokojne tempo pracy i jednoosobowe stanowiska.

U nas nie doświadczysz standardowej taśmy produkcyjnej ani pracy na akord!

Złóż aplikację wraz z CV, a skontaktuje się z Tobą nasz konsultant i odpowie na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji.

zadania

  • praca z instrukcją
  • montaż elementów do elektrozaworów
  • podmontaż komponentów używanych podczas produkcji
  • kontrola jakości
  • pakowanie
  • raportowanie

oczekujemy

  • wykształcenie min. zawodowe
  • podstawowa umiejętności obsługi MS Office
  • zdolności manualne
  • nastawienie na ciągły rozwój (szkolenia wewnętrzne)

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi

oferujemy

  • stabilna i spokojna praca w stałym zespole
  • umowa o pracę tymczasową
  • możliość przejęcia w struktury firmy
  • zatrudnienie w ciągu nawet 1 tygodnia!
  • dostęp do szeregów benefitów t.j. karta OK system, prywatnego ubezpieczenia, zniżek do kin czy dopłat do obiadów pracowniczych, oraz wielu więcej!