Pracownik produkcji
  • Pyskowice
Pyskowice, Pyskowice, śląskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • dokładność, sumienność i zdolności manualne
  • praktyczna umiejętność czytania specyfikacji zlecenia produkcyjnego
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy z blisko 30 letnią historią
  • umowa o pracę: pierwsza umowa na okres próbny (1 miesiąc), druga umowa na czas określony (1 rok), kolejna umowa – do uzgodnienia
  • praca na 1 zmianę - od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:00-14:00
  • komfortowe warunki pracy: nowoczesna hala produkcyjna (bardzo dobrze ogrzewana zimą), bliskość stołówki, parking dla pracowników
  • zespołowa atmosfera pracy (doświadczony instruktor do wyszkolenia na stanowisku)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dogodna lokalizacja miejsca pracy – do 15 min od autostrady A4 i A1
  • stawka godzinowa: 31 zł brutto + premia + dodatki za multi-zadaniowość
  • przyjazny procesy rekrutacji - krok 1: rozmowa telefoniczna krok 2: rozmowa osobista krok 3: decyzja o zatrudnieniu max do 3 dni.

  • Praca Pyskowice
  • Pracownik produkcji Pyskowice
  • Pracownik fizyczny Pyskowice
  • Pracownik biurowy Pyskowice
  • Pyskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848