Pracownik Produkcji
  • Żory
Żory, Żory, śląskie, Polska
Instanta Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zgodne z ww. stanowiskiem.

Nasze wymagania

  • zaangażowanie w powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, sumienność,
  • dobre umiejętności organizacyjne,
  • chęci do nauki prostych prac przy linii produkcyjnej - doświadczenie nie jest konieczne !!!
  • dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szkolenia wprowadzające i wsparcie przełożonych na każdym etapie zatrudnienia, Przyjazną atmosferę,
  • Wynagrodzenie zawsze na czas,
  • Szanse na rozwój i awans w strukturach Firmy,
  • Dofinansowanie do karty Multisport, I więcej: wczasy pod gruszą, wyprawka dla pierwszoklasistów, pikniki rodzinne, wycieczki, imprezy sportowo-rekreacyjne, świadczenia świąteczne, świadczenia z funduszu socjalnego, możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia.

Firma Instanta Sp. z o.o. Żory ul. Kawowa 3 zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Żory
  • Pracownik produkcji Żory
  • Pracownik fizyczny Żory
  • Pracownik biurowy Żory
  • Żory - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567