Pracownik produkcji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 8. 2022

Szukasz pracy na dłużej? Chciałbyś mieć stabilną umowę o zatrudnienie? Czysta, cicha praca na montażu z WOLNYMI WEEKENDAMI - czeka na Twoją aplikację!

zadania

  • Montaż
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie
  • Raportowanie

oczekujemy

  • Dobrego wzroku
  • Dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej!
  • Wykształcenie minimalne: zawodowe
  • Doświadczenie: niewymagane!
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i posługiwania się narzędziami pomiarowymi – mile widziane :)

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, ubezpieczenia społeczne, itd.)
  • Ciągłą opiekę konsultanta Randstad
  • Możliwość podniesienia kompetencji - system wewnętrznych szkoleń, a co za tym idzie- wzrost wynagrodzenia,
  • Dofinansowanie do dwudaniowego obiadu - ponosisz koszt jedynie 7,5zł
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową