Pracownik produkcji | Praca od zaraz | Iłża | 2 zmiany
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta, który jest wiodącym producentem urządzeń sanitarnych, a jego produkty cieszą się zaufaniem na rynku - poszukujemy osób, które dołączą do zespołu na stanowisku:

Pracownika Produkcji

Miejsce pracy: Iłża

Co będziesz robić?

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, dbając o ich prawidłowe działanie.
  • Akrylowanie wanien z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
  • Przestrzeganie procesów technologicznych, aby zapewnić efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Czego oczekujemy?

  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym.
  • Silnej motywacji do pracy oraz chęci rozwijania swoich umiejętności.
  • Zdolności manualnych oraz precyzji w wykonywaniu zadań.
  • Dyspozycyjności i gotowości do podjęcia pracy od zaraz.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z możliwością otrzymania miesięcznej premii do 10%.
  • Szansę na dodatkowy zarobek dzięki możliwości wyrabiania płatnych nadgodzin w soboty i niedziele.
  • Pakiet socjalny, który obejmuje m.in. opiekę medyczną.
  • Odzież roboczą zapewniającą komfort i bezpieczeństwo w pracy.
  • Wsparcie Kierownika w okresie wdrożenia.
  • Parking dla pracowników.

  • Praca Radom
  • Pracownik produkcji Radomin
  • Pracownik produkcji Radom
  • Pracownik kolei Radom
  • Pracownik umysłowy Radom
  • Pracownik biurowy Radom
  • Pracownik biurowy Radomin
  • Pracownik fizyczny Radom
  • Pracownik fizyczny Radomin
  • Pracownik ochrony Radom
  • Pracownik socjalny Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544