Pracownik produkcji | lekka pracy przy pakowaniu dla kobiet i mężczyzn
  • Oława
pracownik produkcji | lekka pracy przy pakowaniu dla kobiet i mężczyzn
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Praca przy pakowaniu produktów spożywczych.
Od zaraz, bez doświadczenia, 5400 zł brutto i wolne weekendy.

Aplikuj lub wyślij sms o treści „PAK” pod numer 501325651

Lokalizacja: Stanowice

Oczekujemy

  • książeczki sanepidowskiej lub gotowość do wyrobienia - zwracamy koszty
  • dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • na początek umowa o pracę tymczasową (jak w zwykłej umowie płatny urlop, chorobowe, ubezpieczenie na życie w PZU, program emerytalny)
  • praca tylko na2 zmiany (6-14, 14-22)
  • wolne weekendy, praca od poniedziałku do piątku
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, do kin i restauracji
  • praca od zaraz

Zadania

  • pakowanie gotowych, lekkich produktów spożywczych
  • kontrola jakości
  • praca częściowo siedząca

  • Praca Oława
  • Pracownik produkcji Oława
  • Pracownik fizyczny Oława
  • Pracownik biurowy Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563