PRACOWNIK PRODUKCJI – DZIAŁ MONTAŻU
  • Gmina Nowy Kawęczyn
Nowy Kawęczyn, Gmina Nowy Kawęczyn, Łódź Voivodeship, Polska
UDS S.A.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż opakowań i stojaków kartonowych;
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych (Pistolet – klej na gorąco);
  • Obsługa maszyn produkcyjnych (Ploter);
  • Prace manualne;
  • Dbanie o wysoką jakość produktu;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy;

WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Zdolności manualnych i dokładności;
  • Dyspozycyjności i samodzielności;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (12 godzinnym);
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Umiejętności pracy w zespole;

OFERUJEMY:
  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy;
  • Pakiet medyczny;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Nowy Kawęczyn
  • Pracownik produkcji Nowy Kawęczyn
  • Pracownik fizyczny Nowy Kawęczyn
  • Pracownik biurowy Nowy Kawęczyn
  • Nowy Kawęczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190