Pracownik prefabrykacyjny: zbrojarz/betoniarz/cieśla
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Obowiązki: -
praca przy produkcji prefabrykatów betonowych różnego rodzaju: ściany, schody, balkony, słupy itd. -
prace ciesielskie przy szalunkach drewnianych, przycinanie, odmierzanie, dopasowywanie elementów szalunkowych -
Prace zbrojarskie -
umiejętność czytania rysunku technicznego
Wymagania stanowiska
doświadczenie zawodowe w pracach przy wylewaniu betonów lub podobnych pracach -
Prawo jazdy kat. B. - Dojazdy do pracy -
Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. -
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.
Mile widziane: -
znajomość języka angielskiego -
auto - dojazd do pracy (zwracamy za amortyzacje oraz paliwo)
Oferujemy
umowa zlecenie polska -
atrakcyjne wynagrodzenie 14-16 € netto (w zależności od doświadczenia) -
darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone -
opiekę polskojęzycznego koordynatora od początku do końca zatrudnienia -
zwrot za odzież roboczą -
możliwość zaliczki po przepracowanym tygodniu

  • Praca Lublin
  • Betoniarz Lublin
  • Cieśla Lublin
  • Zbrojarz Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392