Pracownik pomocniczy - Introligatornia
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ENGAS
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odbiór gotowej produkcji od maszyn introligatorskich
  • pakowanie na palety lub do kartonów zbiorczych
  • przewożenie na pola odkładcze za pomocą wózków widłowych
  • proste prace pomocnicze na introligatorni

WYMAGANIA:
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • dobra organizacja pracy
  • solidność, dokładność
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe na życie
  • PPK
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • pracę w systemie 2 lub 3- zmianowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny – dofinansowanie do wypoczynku oraz premie świąteczne

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik na wysokościach Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536