Pracownik pakujący
  • Holandia
Holandia, Lelystad, 0, Holandia
e&a Sp.z.o.o
9. 9. 2024

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów w miejscowości Lelystad.

(RÓWNIEŻ DLA PAR)

Miejsce pracy: Holandia, Lelystad

Zakres obowiązków:

  • pakowanie odzieży
  • skanowanie
  • etykietowanie
  • kontrola jakości
  • przygotowanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową 16,30 €/h brutto
  • możliwość wyjazdu w parze lub grupie
  • bezpłatny dojazd do pracy, dla kierowców dodatkowe wynagrodzenie 12,50 € za tydzień
  • możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

  • Praca Holandia
  • Praca za granicą
  • Pracownik biurowy Holandia
  • Pracownik fizyczny Holandia
  • Pracownik produkcji Holandia
  • Pracownik ochrony Holandia

  • 115 225
    21 045