Pracownik ogólnobudowlany
  • Zielona Góra
pracownik ogólnobudowlany
Zielona Góra, Zielona Góra, wielkopolskie, Polska
CDMD Investments Sp. z o.o.
16. 11. 2022

Firma CDMD INVESTMENTS Sp. z o.o. zatrudni pracownika ogólnobudowlanego z językiem niemieckim do MONCHENGLADBACH (Niemcy)

Obowiązki

zakres prac:
-szalowanie
-rozbiórka
-wymiana drzwi
-betonowanie

Wymagania

-gotowość do szybkiego wyjazdu
-język niemiecki- mile widziany
-doświadczenie w pracy na budowie

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od doświadczenia 10-16 Euro Netto

  • transport oraz zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych opłat

  • 50-60 godzin tygodniowo

  • możliwość zjazdów do Polski co 4-6 tygodni na koszt pracodawcy (zjazdy są nieobowiązkowe)

  • umowę o pracę

  • praca w polskim zespole

  • możliwość brania zaliczek co tydzień

  • możliwe wypłacenie wynagrodzenia na fakturę

  • stabilność pracy i długoletnie kontrakty

690948244