Pracownik ogólnobudowlany
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Wykonywanie prac ogólnobudowlanych przy renowacji budynków ( montowanie furtek, rozbudowa tynków, brukowanie, kanalizacja do skucia, podłączanie rur, instalacja odwodnienia do ulicy, skuwanie i kładzenie tynków (skuwanie i kładzenie) - Przygotowanie i zabezpieczenie terenu budowy - Montaż i demontaż rusztowań oraz innych konstrukcji pomocniczych - Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
Wymagania stanowiska
- doświadczwenie na pokrewnym stanowisku - znajomość zasad BHP - dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy w róźnych warunkach atmosferycznych - umiejętność pracy w zespole - język angielski komunikatywny  - prawo jazdy kat.B, dodatkowym plusem będzie posiadanie własnego samochodu
Oferujemy
- pracę na długi okres czasu - w pełni legalne zatrudnienie - polska umowa zlecenie - atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie od 15 euro netto, stawka uzależniona od doświadczenia - praca około 50 h tygodniowo - darmowe zakwaterowanie w bdb standardzie - ubranie robocze - opiekę koordynatora pracę w przyjaznej atmosferze
Kontakt tel. 789 359 816
CV na @

  • Praca Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik socjalny Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Pracownik utrzymania ruchu Lublin
  • Pracownik ds. administracji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584