Pracownik Ochrony w Obiektach Handlowych - praca od zaraz!
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno , mazowieckie, Polska
Securitas Polska
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Company Description

Pracownik Ochrony w Obiektach Handlowych
Idealna praca dla studentów i uczniów!

Szukasz pracy, którą bez problemu pogodzisz z nauką? Chcesz zdobyć doświadczenie, ale nie masz jeszcze praktyki? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Jak wygląda wdrożenie? Wszystko Ci pokażemy!

  • Pierwszy dzień – zaczynasz od poznania zasad, dokumentów i procedur ochrony pod opieką Dowódcy zmiany. Dzięki temu będziesz dokładnie wiedzieć, jakie są Twoje zadania. Wszystko tłumaczone jest na miejscu.
  • Drugi dzień – cały dzień spędzisz z doświadczonym pracownikiem, który pokaże Ci, jak wygląda praca oraz zakres procedur w praktyce.
  • Po wdrożeniu otrzymasz wsparcie na każdym kroku – masz pytania? Wątpliwości? Dowódca zmiany zawsze chętnie pomoże!

    Co będzie należało do Twoich obowiązków?

    • Dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników na terenie obiektu handlowego
    • Monitorowanie teren obiektu
    • Reagowanie na różne sytuacje według obowiązujących procedur (nie martw się, pokażemy Ci, jak to robić!)
    • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz personelem centrum handlowego

    Czego od Ciebie oczekujemy?

    • Chęci do nauki i odpowiedzialności
    • Niekaralności
    • Pełnoletności
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Dyspozycyjności
    • Komunikatywności i pozytywnego nastawienia

    Co oferujemy?

    • Umowę Zlecenie
    •  praca w systemie 12-godzinnym (3-4 dni w tygodniu) – służby dopasowane do twoich zajęć.
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie na każdym kroku
    • Zniżki na studia na Uniwersytecie WSB Merito
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży security

    Nie czekaj, aplikuj już dziś!

    Additional Information

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Piaseczno
  • Pracownik ochrony Piaseczno
  • Pracownicy uczelni w Polsce Piaseczno
  • Technik ochrony środowiska Piaseczno
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Piaseczno
  • Doradca podatkowy w Polsce Piaseczno
  • Specjalista ds. ochrony danych Piaseczno
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Piaseczno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Piaseczno
  • Pracownik produkcji Piaseczno
  • Pracownik socjalny Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210