PRACOWNIK OCHRONY
  • Redzikowo
pomorskie, Grodzka 147, 76-206 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie
JS FABRYKA PRZEKŁADNI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
8. 10. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
• ochrona mienia zakładu,
• dbanie o porządek na terenie fabryki,
• nadzorowanie pracowników wchodzących i wychodzących,
• kontrola wjazdów i wyjazdów z fabryki,
• inne prace gospodarcze.

Inne wymagania
[Inne : Wymagania:
• wykształcenie średnie,
• preferowane doświadczenie,
• wysoka kultura osobista,
• prawo jazdy kat. B. Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe – 7.000 – 7.500 zł. brutto,
• Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę,
• Praca w systemie 12/24, 12/48.
• Praca od zaraz.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
ruch ciągły

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Drawsko Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik fizyczny Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik fizyczny pomorskie
  • Pracownik fizyczny kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087