PRACOWNIK OCHRONY
  • Koniecpol
Koniecpol, Koniecpol, śląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
4. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Partyzantów 41, 42-230 Koniecpol, powiat: częstochowski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Bezpośrednia ochrona fizyczna obiektów na terenie Koniecpola. /Oferta z GCP Koniecpol/

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE 4 300,00ZŁ MIESIĘCZNIE + 20% DODATEK NOCNY12 godzinny system pracy zgodnie z grafikiem i KP

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.10.2024

Data zakończenia: 31.12.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: zaświadczenie o niekaralności, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, udokumentowany staż pracy - mile widziane doświadczenie w ochronie

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE "CZA-TA" NICIAK SPÓŁKA JAWNA

Adres: Żabia 15, 97-300 Piotrków Trybunalski, powiat: m. Piotrków Trybunalski, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV + orzeczenie + świadectwa pracyNajpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania;W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta

  • Praca Koniecpol
  • Pracownik fizyczny Koniecpol
  • Pracownik produkcji Koniecpol
  • Pracownik biurowy Koniecpol
  • Koniecpol - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648