PRACOWNIK MAGAZYNU/PAKOWACZ
  • Sochaczew, sochaczewski, mazowieckie
Sochaczew
HR TEAM Sp. z o. o.
16. 7. 2024
od 5000zł brutto

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: PRACOWNIK MAGAZYNU/PAKOWACZ

Specyfika zakładu: Pakowanie szyb samochodowych

Miejsce pracy: Sochaczew woj. mazowieckie

Wymagania :

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Znajomość języka polskiego na poziomie dobrym
  • Zakres obowiązków:
  • Kompletowanie i pakowanie towaru do wysyłki
  • Załadunek towaru na samochody
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Warunki:

  • Umowa o prace
  • Premie kwartalne (1800 zł)
  • Wynagrodzenie Podstawowe: 5000 zł brutto/msc
  • System pracy: 2 zmiany
  • Godziny pracy: 6-14; 14-22, pon-pt
  • Szkolenie stanowiskowe

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

  • Praca Sochaczew
  • Pakowacz Sochaczew
  • Pracownik biurowy Sochaczew
  • Pracownik produkcji Sochaczew
  • Pracownik fizyczny Sochaczew
  • Sochaczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584