Pracownik Magazynu / Opeator Wózka Widłowego
  • Kołbaskowo
Kołbaskowo, Kołbaskowo, West Pomeranian Voivodeship, Polska
KION Polska sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Kołbaskowo (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu przyjęcia oraz wysyłki towarów – rozładunki i załadunki,
  • Sprawdzanie zgodności dostaw i wysyłek materiałów z dokumentacją przewozową,
  • Wydawanie materiałów na produkcję zgodnie z ustalonymi procesami,
  • Weryfikacja i nadzór nad wymaganą dokumentacją magazynową,
  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i przestrzeganie porządku w przechowywaniu dokumentacji magazynowej,
  • Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej do klientów,
  • Systematyczna kontrola stanów magazynowych,
  • Zapewnienie czystości w strefie pracy w oparciu o metodykę 6S oraz przestrzeganie zasad BHP,
  • Obsługa terminali mobilnych (skanery kodów kreskowych).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie,
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków jezdniowych w kategorii minimum IIWJO lub IWJO (warunek konieczny),
  • Minimum półroczne doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcji
  • Rozwój osobisty
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zajęcia językowe (angielski i niemiecki)
  • Dofinansowane posiłki
  • Bezpłatny transport pracowniczy
  • Miejsce parkingowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa KION jest jednym z wiodących światowych dostawców wózków widłowych i wyposażenia magazynów oraz rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw. W ponad 100 krajach na całym świecie rozwiązania KION Group usprawniają przepływ materiałów i informacji w fabrykach, magazynach i centrach dystrybucji.

Nasze znane na całym świecie marki mają ugruntowaną pozycję na rynkach. Dematic jest światowym liderem w automatyzacji magazynów, marki Linde i STILL obsługują segment premium wózków widłowych, a Baoli koncentruje się na wózkach przemysłowych w segmencie wartości.

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną ofertą skontaktuj się z nami za pomocą przycisku APLIKUJ / prześlij swoją aplikację zawierającą cv/z oznaczonym numerem referencyjnym w temacie oraz miejscem pracy w temacie e-mail/ w ciągu 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia.Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez KION Polska Sp. z o.o. z siedzibą Kołbaskowo 70, 72 - 001 Kołbaskowo, moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu: przeprowadzenia rekrutacji, udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych KION Polska Sp. z o.o.Oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o tym, że:-mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres praca@kiongroup.com wskazany powyżej lub listu na adres administratora danych osobowych, który znajduje się powyżej,-wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem”.KION Polska Sp. z o.o., zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

  • Praca Kołbaskowo
  • Pracownik biurowy Kołbaskowo
  • Pracownik fizyczny Kołbaskowo
  • Pracownik produkcji Kołbaskowo
  • Kołbaskowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690